Jeśli gustujesz w metalu, piwie i pogo, a przy okazji jesteś z Warszawy, to masz już plany na piątek 26 czerwca. Na scenie w klubie Potok wystąpią:
Octagram – czteroosobowy zespół z Warszawy – łączą różne gatunki metalu (i nie tylko) w coś własnego – budując swoje utwory za pomocą poruszających melodii, intensywnych riffów i tekstów pełnych metafor. Na scenie ta mieszanka eksploduje bez kompromisów – zarówno uderzając w uczucia, jak i ładując każdego do moshowania.
Meretrix – młody, ambitny zespół mający na koncię epkę ,,Chrysalis”, czterech dobrych chłopaków mieszająych groove z thrash metalem. Nie ma się co szczególnie rozpisywać bo i tak będzie ogień jak zwykle.
Haust powstał kilka lat temu w Białobrzegach, ale gdzieś na początku 2023 roku wystartował na pełnej…. Zespół tworzą: Jarek Rydz Rdzanek (wokal i gitara), Tomek Klim Klimek (perkusja), Jacek Kecaj Podwysocki (gitara basowa) i Michał Pampal Michalski (gitara). Z naszego chaosu metalowych spraw, rockmiłości muzycznych i ostrego zamieszania wydobył się Haust „Krąg”. Możesz go sluchać na streami’e lub już niebawem na własne uszy!
Wbita 30zł
Bramki 19:00
Start 20:00
Widzimy się!

































